C0603X510J3HACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
Parametrisk ækvivalent
51 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603X510J3HACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603X510J3HACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X510J3HACTU
Beskrivelse
CAP CER 0603 51PF 25V ULTRA STAB
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X510J3HACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)