C0603X473K1RACTU er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 30.919
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
0.047 µF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603X473K1RACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603X473K1RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603X473K1RACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603X473K1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X473K1RACTU
Beskrivelse
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X473K1RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)