C0603X472J5RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
4700 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603X472J5RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0603X472J5RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X472J5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 4700PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X472J5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)