C0603X332J1GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
3300 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603X332J1GECAUTO
DigiKeys varenummer
C0603X332J1GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X332J1GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X332J1GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)