C0603X330J1GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603X330J1GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X330J1GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
33 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X330J1GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)