C0603X270J1HACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
27 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603X270J1HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0603X270J1HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X270J1HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603 27PF 100V ULTRA STA
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X270J1HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)