C0603X222KCRACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603X222KCRACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603X222KCRACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603X222KCRACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X222KCRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 500V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X222KCRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Højspænding
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)