C0603X222K3GECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Similar
Similar
På lager: 349
2200 pF ±10% 25V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603X222K3GECAUTO
DigiKeys varenummer
C0603X222K3GECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X222K3GECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X222K3GECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)