C0603X222J5RACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603X222J5RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603X222J5RACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603X222J5RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X222J5RACTU
Beskrivelse
2200PF 50.0V
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X222J5RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)