C0603X221JAGACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603X221JAGACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603X221JAGACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603X221JAGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X221JAGACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 220PF 250V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 250V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X221JAGACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)