C0603X221J1HACAUTO
DigiKeys varenummer
399-16868-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-16868-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-16868-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X221J1HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603 220PF 100V ULTRA ST
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X221J1HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)