C0603X154K5RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 14.350
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
På lager: 1.870
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
0.15 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603X154K5RECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603X154K5RECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603X154K5RECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603X154K5RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X154K5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.15UF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X154K5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)