C0603X123M3JACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.012 µF ±20% 25V Keramiske kondensatorer U2J 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0603X123M3JACAUTO
DigiKeys varenummer
C0603X123M3JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X123M3JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.012UF 25V U2J 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X123M3JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Lav dissipationsfaktor
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)