C0603X105M4RAC7411
DigiKeys varenummer
399-C0603X105M4RAC7411TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603X105M4RAC7411CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603X105M4RAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X105M4RAC7411
Beskrivelse
CAP CER 0603 1UF 16V X7R 20%
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X105M4RAC7411 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Blød terminering
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)