C0603X103G5JACTU
DigiKeys varenummer
399-13406-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-13406-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-13406-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603X103G5JACTU
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 50V U2J 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10000 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603X103G5JACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Lav dissipationsfaktor
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±2%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)