C0603X102M1RAC3112 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 3.950
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TDK
På lager: 687
Datablad
TDK
På lager: 1.717
Taiyo Yuden
Billede for C0603X102M1RAC3112 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603X102M1RAC3112
DigiKeys varenummer
399-C0603X102M1RAC3112TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X102M1RAC3112
Beskrivelse
1000PF 100V
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)