C0603X100M1HACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
10 pF ±20% 100V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603X100M1HACAUTO
DigiKeys varenummer
C0603X100M1HACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603X100M1HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603 10PF 100V ULTRA STA
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603X100M1HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Blød terminering, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)