C0603W222KCRACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603W222KCRACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603W222KCRACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603W222KCRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603W222KCRACTU
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 500V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±10% 500V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603W222KCRACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lav ESL, blød terminering, højspænding, ArcShield™
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)