C0603T104K5RCL38847013 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Billede for C0603T104K5RCL38847013 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603T104K5RCL38847013
DigiKeys varenummer
399-C0603T104K5RCL38847013TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603T104K5RCL38847013
Beskrivelse
.100UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)