C0603T103K5RBL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 749
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
10000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603T103K5RBL
DigiKeys varenummer
399-C0603T103K5RBL-ND
Producenter
Producentens varenummer
C0603T103K5RBL
Beskrivelse
.010UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
COTS
Emballage
Bulk
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)