C0603T101F5GCLM514 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Billede for C0603T101F5GCLM514 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603T101F5GCLM514
DigiKeys varenummer
399-C0603T101F5GCLM514TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603T101F5GCLM514
Beskrivelse
100.PF 50.0V
Producentens standard leveringstid
99 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
COTS
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)