C0603S221K1RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-20409-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603S221K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603S221K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Flydende elektrode
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)