C0603J103K9RAC7411 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Nyt produkt
10000 pF ±10% 6,3V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603J103K9RAC7411
DigiKeys varenummer
399-C0603J103K9RAC7411TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603J103K9RAC7411
Beskrivelse
CAP CER 0603 10NF 6.3VDC X7R
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Åben tilstand, Blød terminering
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)