C0603F333K8RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Nyt produkt
0.033 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603F333K8RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603F333K8RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603F333K8RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603 33NF 10VDC X7R
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Åben tilstand
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)