C0603C912J4JACAUTO
DigiKeys varenummer
C0603C912J4JACAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C912J4JACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 9100PF 16V U2J 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
9100 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer U2J 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C912J4JACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)