C0603C821J5GACAUTO | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C0603C821J5GACAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0603 |
Producentens standard leveringstid | 22 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 820 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C0603C821J5GACAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Funktioner Lavt ESL |
Serie | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,034" (0,87mm) |