C0603C821J4RACTU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
820 pF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0603C821J4RACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603C821J4RACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C821J4RACTU
Beskrivelse
CAP CER 820PF 16V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C821J4RACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)