C0603C821J2RAC3112
DigiKeys varenummer
399-C0603C821J2RAC3112TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C821J2RAC3112
Beskrivelse
CAP CER 820PF 200V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 pF ±5% 200V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)