C0603C821G5GACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C821G5GACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C821G5GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603C821G5GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)