C0603C820J5GAC3190
DigiKeys varenummer
399-C0603C820J5GAC3190TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C820J5GAC3190
Beskrivelse
CAP CER 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C820J5GAC3190 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Spænding - Nominel
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)