C0603C682J3RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C682J3RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C682J3RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C682J3RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C682J3RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C682J3RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)