C0603C622J5JACTU
DigiKeys varenummer
399-C0603C622J5JACTUTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C622J5JACTUCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C622J5JACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C622J5JACTU
Beskrivelse
CAP CER 6200PF 50V U2J 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer U2J 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C622J5JACTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Lav dissipationsfaktor
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)