C0603C560J5GAC3083 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Datablad
56 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C560J5GAC3083
DigiKeys varenummer
399-C0603C560J5GAC3083TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C560J5GAC3083
Beskrivelse
CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)