C0603C474K8RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C474K8RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C474K8RACAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C474K8RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C474K8RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.47UF 10V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.47 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603C474K8RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)