C0603C471K5RAC7411
DigiKeys varenummer
399-C0603C471K5RAC7411TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C471K5RAC7411CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C471K5RAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C471K5RAC7411
Beskrivelse
CAP CER 470PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C471K5RAC7411 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)