C0603C333M5RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
På lager: 972
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
TDK
Murata Electronics
0.033 µF ±20% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603C333M5RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0603C333M5RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C333M5RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C333M5RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)