C0603C333K5RAC3112 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 11.950
Datablad
0.033 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0603C333K5RAC3112
DigiKeys varenummer
399-C0603C333K5RAC3112TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C333K5RAC3112
Beskrivelse
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0603
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)