C0603C273J5RAL9017TU kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 7.614
Datablad
Walsin Technology Corporation
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Billede for C0603C273J5RAL9017TU er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C273J5RAL9017TU
DigiKeys varenummer
399-C0603C273J5RAL9017TUTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C273J5RAL9017TU
Beskrivelse
.027UF 50.0V
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.027 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)