C0603C272K5RAC9109 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
YAGEO
2700 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0603C272K5RAC9109
DigiKeys varenummer
399-C0603C272K5RAC9109TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C272K5RAC9109
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)