C0603C271J1GAC3141 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
270 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C271J1GAC3141
DigiKeys varenummer
399-C0603C271J1GAC3141TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C271J1GAC3141
Beskrivelse
CAP CER 270PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)