C0603C224K8RAC3112 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
KEMET
På lager: 0
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.22 µF ±10% 10V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
cut-tape-render
C0603C224K8RAC3112
DigiKeys varenummer
399-C0603C224K8RAC3112TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C224K8RAC3112
Beskrivelse
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)