C0603C223K5RAC7411 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | C0603C223K5RAC7411 |
Beskrivelse | CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.022 µF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | C0603C223K5RAC7411 Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 0603 (1608 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Tolerance ±10% | Tykkelse (maks.) 0,034" (0,87mm) |