C0603C222M4RECAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
2200 pF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603C222M4RECAUTO
DigiKeys varenummer
C0603C222M4RECAUTO-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C222M4RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603 2.2NF 16V X7R 20%
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
C0603C222M4RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)