C0603C222J5HACAUTO
DigiKeys varenummer
399-15890-2-ND - Tape & Reel (TR)
399-15890-1-ND - Afskåret tape (CT)
399-15890-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C222J5HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X8R 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C222J5HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)