C0603C222J3HACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C222J3HACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C222J3HACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2200 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C222J3HACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Mfr
Funktioner
Lavt ESL, Høj temperatur
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)