C0603C221K1GAC3121 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
220 pF ±10% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C221K1GAC3121
DigiKeys varenummer
399-C0603C221K1GAC3121TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C221K1GAC3121
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Lavt ESL
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)