C0603C123J4RACAUTO kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
0.012 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C123J4RACAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C123J4RACAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C123J4RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
C0603C123J4RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)