C0603C104K4RECAUTO
DigiKeys varenummer
399-C0603C104K4RECAUTOTR-ND - Tape & Reel (TR)
399-C0603C104K4RECAUTOCT-ND - Afskåret tape (CT)
399-C0603C104K4RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
C0603C104K4RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0603 0.1UF 16V X7R 10%
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
C0603C104K4RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)