C0603C104K4RAL7013 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 1.175
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 194.484
Datablad
0.1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C104K4RAL7013
DigiKeys varenummer
399-C0603C104K4RAL7013TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C104K4RAL7013
Beskrivelse
.100UF 16.0V
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,034" (0,87mm)