C0603C104J1RACAUTO7411 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 44.002
Datablad
0.1 µF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
C0603C104J1RACAUTO7411
DigiKeys varenummer
399-C0603C104J1RACAUTO7411TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
C0603C104J1RACAUTO7411
Beskrivelse
CAP CER 0603 0.1UF 100VDC X7R
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)